top of page

Yaratıcı Güç

Arılar üretkenliği ve birlikte yaratmanın gücünü sembolize eder. Limon candır, neşedir, bolluktur, berekettir. Bu tablodaki turuncular yaratıclığı besler, kuşlar muhabbeti destekler.

 

Keyifle, kolaylıkla niyetleri gerçekleştirmek ve bereketle buluşmak niyetiyle...

Diamond Bees.jpg

Ruh Yolu

Atlar özgürlüğü temsil eder. Güçlüdürler, kendi yollarında dört nala giderler. 

Bereket sembolü  asma yapraklarının ve balıkların altında şaha kalkmış bu atın ruh yolunda özgürce ilerlemene destek olması niyetiyle...

ahu_horse.jpg

Korunan Aşk

This is your Project description. Provide a brief summary to help visitors understand the context and background of your work. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start.

tablo_geyik.png

Eşsiz Uyum

Zebra çizgileriyle eşsizdir, ama etrafındakilerle yenilmez olur. Hem bireyselliğin güzelliğini hem ait olmanın gücünü anlatır. Özgürdür, uyumludur.

 

Hayata can katan su, bereketin sembolü limon ve huzur getiren güvercinlerle bezenmiş bu tablonun yaşam enerjini artırması, seni sevgiyle buluşturması niyetiyle...

zebra.png

Kalp Eşi

Kuğular sadık eşlerdir. Partnerlerini korur, ona sahip çıkarlar. Aşkın sembolü güller ve zarafetin temsilcisi sakuraların altındaki bu çift kuğu hayatına aşkı getirirken tavşanların enerjisiyle neşe dolman ve şansla buluşman niyetiyle...

Leyla copy.jpg

Bilge Kuş

Kartallar eşsiz görme yetenekleri ile çok geniş mesafeler içinde bile hedeflerine ulaşmayı başarır. Tavus kuşları gösterişin, güzelliğin, statünün sembolüdür. Balıklarsa bereketi sembolize eder. 

 

Bu tablo ile hedefine doğru bir kartal netliğiyle ilerlemen, güzelliklerle buluşman ve hayatına bolluk, bereket çekmen dileğiyle.

tablo_kartal.png

Yoga Kartları

bottom of page